Poznaj Nasze Kursy

Angielski Metodą Colina Rose – Przyspieszone Uczenie się to przyspieszony kurs języka angielskiego przeznaczony dla osób dorosłych – początkujących lub tzw. „false beginners”, czyli osób, które kilkakrotnie podejmowały już naukę języka obcego bez osiągnięcia wyraźnych postępów.

Efekt na koniec kursu: poziom B1 wg. klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, przyjętego przez Radę Europy. Jest to poziom pozwalający na komunikatywne posługiwanie się językiem obcym. Dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia się uczestnik osiąga ten poziom już po 6 miesiącach, podczas gdy nauka metodą tradycyjną do poziomu B1 trwa minimum 3 lata, ale większość ludzi poświęca na to conajmniej 4-6 lat.

Czas trawania kursu: 6 miesięcy.

Organizacja kursu:

  • Praca własna na portalu e-learningowym: 3 razy w tygodniu po 45-55 minut, w dowolnym czasie i miejscu (uczestnik loguje się za pomocą indywidualnego hasła);
  • Sesja z Trenerem Językowym w grupie (1-6 osób) „na żywo”- 1 raz w tygodniu po 60 minut.

Charakter kursu: Kurs łączy pracę własną na portalu e-learningowym z sesjami „na żywo” z Trenerem Językowym. Zajęcia odbywają się w małych, najwyżej 6-osobowych grupach. Sesje w grupach nie przypominają tradycyjnych zajęć z lektorem. Zajęcia prowadzone są w interaktywny sposób, zaś ich przebieg jest niezwykle starannie zaplanowany minuta po minucie tak, aby ściśle wiązał się z treściami, nad którymi uczestnik pracował na portalu w ciągu tygodnia poprzedzającego sesję. Bezstresowa atmofera sprawia, że nauka języka obcego może być nareszcie świetną rozrywką i relaksem.

Co po kursie?

Optymalna ścieżka szybkiej nauki języka w Metodzie Colina Rose to kontynuacja nauki na 6-miesięcznym kursie Szybki Angielski 1.1. „W Pracy” lub Szybki Angielski 2.0, ze specjalną zniżką dla stałych klientów

Szybki Angielski 1.1. „W PRACY” to kurs przeznaczony dla osób pracujących zawodowo, które pragną wzbogacić słownictwo i terminologię biznesową, a także rozwinąć umiejętność prowadzenia korespondencji, rozmów handlowych, czy negocjacji, korzystając z żywego języka, stosowanego na codzień w typowych sytuacjach zawodowych. Kurs jest najnowszym z flagowych superszybkich kursów językowych dla dorosłych Metody Colina Rose. Jest przeznaczony dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego – które zaczynają mówić w tym języku lub mówią z trudnością, a zależy im na szybkim opanowaniu tego języka przede wszystkim do pracy zawodowej.

Kurs realizuje program od A2 do B1 (odpowiednik “intermediate”) wg. klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, przyjętego przez Radę Europy, z zasadniczym naciskiem na praktyczny język angielski, używany na co dzień w typowych sytuacjach zawodowych i towarzyskich w firmie.  W efekcie uczestnik opanowuje sprawność rozumienia i komunikowania się w języku angielskim bezpośrednio i od razu w kontekstach, przydatnych w pracy.

Czas trwania: 6 miesięcy (24 tygodnie)

Charakter kursu: kurs prowadzony jest w standardzie “blended learning”, czyli tzw. metody łączonej. Łączy ona pracę własną, opartą na wykorzystaniu innowacyjnego, autorskiego narzędzia e-learningowego, z sesjami “na żywo” z Trenerem Językowym w małych, najwyżej 6-osobowych grupach. Sesje w grupach w niczym nie przypominają tradycyjnych zajęć z lektorem. Są bardzo żywe i interaktywne, zaś ich przebieg jest niezwykle starannie zaplanowany minuta po minucie tak, aby ściśle wiązał się z treściami, nad którymi uczestnik pracował w komputerze.

Organizacja kursu:

  • Sesja z Trenerem Językowym w grupie (1-6 osób) “na żywo” – 1 x tydzień po 60 minut.
  • Praca własna z narzędziem e-learningowym: 3 x tydzień po 45-55 minut, w dowolnym czasie i miejscu

Co po kursie?

Po skończeniu kursu Szybki Angielski w Pracy zalecamy bezpośrednio przejście na kurs Szybki Angielski 2.0.

 

Szybki Angielski 2.0 – Metodą Colina Rose to superszybki, zaawansowany kurs języka angielskiego przeznaczony dla osób dorosłych, które dążą do pełnej płynności w posługiwaniu się językiem angielskim w życiu prywatnym i w pracy. Niezwykła, niespotykana w kursach językowych, fascynująca historia bohaterów kursu – romans, wątek kryminalny i mnóstwo prawdziwych sytuacji, w których poznajemy praktyczny angielski na coraz bardziej zaawansowanym poziomie.Efekt na koniec kursu: poziom B2, wg klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, przyjętego przez Radę Europy. Dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia się poziom ten uczestnik osiąga już po 6 miesiącach. Metodami klasycznymi wymaga to minimum 2-3 lat.

Czas trwania: 6 miesięcy (24 tygodnie)

Charakter kursu: kurs prowadzony jest w standardzie “blended learning”, czyli tzw. metody łączonej. Łączy ona pracę własną, opartą na wykorzystaniu innowacyjnego, autorskiego portalu e-learningowego, z sesjami “na żywo” z Trenerem Językowym w małych, najwyżej 6-osobowych grupach. Sesje w grupach w niczym nie przypominają tradycyjnych zajęć z lektorem. Są bardzo żywe i interaktywne, zaś ich przebieg jest niezwykle starannie zaplanowany minuta po minucie tak, aby ściśle wiązał się z treściami, nad którymi uczestnik pracował w portalu przez poprzedzający sesję tydzień. Idealna kontynuacja dla absolwentów Szybkiego Angielskiego 1.0

Organizacja kursu:

  • Praca własna w portalu e-learningowym: 3 x tydzień po 45-55 minut, w dowolnym czasie i miejscu (uczestnik loguje się za pomocą indywidualnego hasła);

  • Sesja z Trenerem Językowym w grupie (1-6 osób) “na żywo” – 1 x tydzień po 60 minut.

Co warto wiedzieć o tym kursie:Kurs jest idealny dla osób zapracowanych, ponieważ czasowo “dopasowuje się” do uczestnika, a nie odwrotnie. Większość czasu spędzisz ćwicząc język angielski pod kierunkiem portalu, czyli swojego nieskończenie cierpliwego internetowego “nauczyciela”. Na zajęcia w grupie musisz przeznaczyć tylko jedną godzinę w tygodniu.
Będziesz mógł korzystać z dostępu do platformy internetowej w dowolnym czasie i miejscu, zawsze wtedy gdy masz wolną chwilę. Pamiętaj – mało i często to idealna strategia nauki, która umożliwi Ci utrzymanie wysokiej motywacji oraz radości z postępów przez cały okres trwania kursu. Zbyt wielu ludzi myli motywację z siłą woli – z nami odkryjesz, że nauka języka obcego może być świetną rozrywką i relaksem. Regularne spotkania z Trenerem pozwolą Ci poćwiczyć nowe umiejętności pod okiem fachowca, w grupie przyjaciół lub w trakcie zajęć indywidulanychPrzyswoisz język szybciej i bardziej dogłębnie, ponieważ dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia się w większym stopniu będziesz wykorzystywał olbrzymi potencjał swojego mózgu, w tym ośrodek emocji. W ciągu 24 tygodni nauki będziesz regularnie ćwiczył  najbardziej użyteczne konstrukcje w trakcie kolejnych odcinków niezwykle oryginalnej historii, zupełnie niepodobnej do tych, które znasz z tradycyjnych kursów językowych. Będziesz towarzyszyć bohaterom historii w pierszych dniach w nowej pracy, tworzącym się romansie, ale i wątkach sensacyjnych, a nawet kryminalnych!

Co po kursie?

Po skończeniu kursu Szybki Angielski w Pracy zalecamy bezpośrednio przejście na kurs Szybki Angielski 3.0.

Szybki Angielski 3.0 Metodą Colina Rose to super efektywny kurs dla osób zaawansowanych (od B2 do C1) pragnących podtrzymać wysoką kompetencję językową i jednocześnie ukierunkowanych na skuteczne doskonalenie biegłości i sprawności lingwistycznych na poziomie C1.

Charakter kursu: kurs prowadzony jest w standardzie “blended learning”, czyli tzw. metody łączonej. Łączy ona pracę własną, opartą na wykorzystaniu innowacyjnego, autorskiego portalu e-learningowego, z sesjami “na żywo” z Trenerem Językowym w małych, najwyżej 6-osobowych grupach. Sesje w grupach w niczym nie przypominają tradycyjnych zajęć z lektorem. Są bardzo żywe i interaktywne, zaś ich przebieg jest niezwykle starannie zaplanowany minuta po minucie tak, aby ściśle wiązał się z treściami, nad którymi uczestnik pracuje w portalu. Idealna kontynuacja dla absolwentów Szybkiego Angielskiego 2.0

Organizacja kursu:

  • Sesja z Trenerem Językowym w grupie (1-6 osób) “na żywo” – 1 x tydzień po 60 minut.
  • Praca własna w portalu e-learningowym: 3 x tydzień po 45-55 minut, w dowolnym czasie i miejscu (uczestnik loguje się za pomocą indywidualnego hasła)

Co warto wiedzieć o tym kursie:

Kurs jest idealny dla osób zapracowanych, ponieważ czasowo “dopasowuje się” do uczestnika, a nie odwrotnie. Więle czasu spędzisz, ćwicząc język angielski pod kierunkiem specjalnego portalu, czyli swojego nieskończenie cierpliwego internetowego “nauczyciela”. Na zajęcia w grupie musisz przeznaczyć tylko jedną godzinę w tygodniu.
Będziesz mógł korzystać z dostępu do platformy internetowej w dowolnym czasie i miejscu, zawsze wtedy gdy masz wolną chwilę. Pamiętaj – mało i często to idealna strategia nauki, która umożliwi Ci utrzymanie wysokiej motywacji oraz radości z postępów przez cały okres trwania kursu. Zbyt wielu ludzi myli motywację z siłą woli – z nami odkryjesz, że nauka języka obcego może być rozrywką i relaksem.

Regularne spotkania z Trenerem pozwolą Ci poćwiczyć nowe umiejętności pod okiem fachowca, w grupie przyjaciół lub w trakcie zajęć indywidualnych

Przyswoisz język szybciej i bardziej dogłębnie, ponieważ dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia się w większym stopniu będziesz wykorzystywał olbrzymi potencjał swojego mózgu, w tym ośrodek emocji. W ciągu 24 tygodni nauki, w trakcie kolejnych odcinków niezwykle oryginalnej historii, zupełnie niepodobnej do tych, które znasz z tradycyjnych kursów językowych, będziesz regularnie ćwiczyć  najbardziej użyteczne konstrukcje językowe.  Będziesz towarzyszyć bohaterom historii w pierwszych dniach w nowej pracy, tworzącym się romansie, ale i wątkach sensacyjnych, a nawet kryminalnych!
Co po kursie?

Po skończeniu kursu Szybki Angielski 3.0 (poziom C1) możesz kontynuować naukę na naszych zaawansowanych kursach konwersacyjnych na najwyższym poziomie.

Hiszpański Metodą Colina Rose – Przyspieszone Uczenie się to przyspieszony kurs języka hiszpańskiego przeznaczony dla osób dorosłych – początkujących lub tzw. „false beginners”, czyli osób, które kilkakrotnie podejmowały już naukę języka obcego bez osiągnięcia wyraźnych postępów.

Efekt na koniec kursu: poziom B1 wg. klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, przyjętego przez Radę Europy. Jest to poziom pozwalający na komunikatywne posługiwanie się językiem obcym. Dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia się uczestnik osiąga ten poziom już po 6 miesiącach, podczas gdy nauka metodą tradycyjną do poziomu B1 trwa minimum 3 lata, ale większość ludzi poświęca na to conajmniej 4-6 lat.

Czas trawania kursu: 6 miesięcy.

Organizacja kursu:

  • Praca własna na portalu e-learningowym: 3 razy w tygodniu po 45-55 minut, w dowolnym czasie i miejscu (uczestnik loguje się za pomocą indywidualnego hasła);
  • Sesja z Trenerem Językowym w grupie (1-6 osób) „na żywo”- 1 raz w tygodniu po 60 minut.

Charakter kursu: Kurs łączy pracę własną na portalu e-learningowym z sesjami „na żywo” z Trenerem Językowym. Zajęcia odbywają się w małych, najwyżej 6-osobowych grupach. Sesje w grupach nie przypominają tradycyjnych zajęć z lektorem. Zajęcia prowadzone są w interaktywny sposób, zaś ich przebieg jest niezwykle starannie zaplanowany minuta po minucie tak, aby ściśle wiązał się z treściami, nad którymi uczestnik pracował na portalu w ciągu tygodnia poprzedzającego sesję. Bezstresowa atmofera sprawia, że nauka języka obcego może być nareszcie świetną rozrywką i relaksem.

 Co po kursie?

Po skończeniu kursu Szybki Hiszpański 1.0 (poziom B1) możesz kontynuować naukę na naszych kursach konwersacyjnych.