Eksperci o metodzie

Brian Tracy, autor 42 książek, światowy autorytet z dziedziny zarządzania i sprzedaży

Jeśli myślisz o nauczeniu się nowego języka i ogromnym zwiększeniu zdolności do uczenia się nowych rzeczy, sięgnij po Metodę Colina Rose – Przyspieszone Uczenie się. To zmieni Twoje życie.

Techniki Przyspieszonego Uczenia się, opracowane przez Colina Rose pozwalają nauczyć się języków łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek dotąd. Stosując te techniki można nauczyć się, jak się uczyć i zmienić swój umysł dosłownie w gąbkę, wchłaniającą nowe koncepcje, idee, języki i umiejętności.

W moim życiu koncepcje Colina Rose odegrały ogromną rolę. Stosuję je na codzień. Wypróbowałem wszystkie jego programy, wykorzystałem je też w moich własnych. Tysiące moich klientów powtarzają mi, że odmieniły ich życie.

 

 

Krystyna Kurczab-Redlich – legenda polskiego dziennikarstwa, w 2005 zgłoszona do Pokojowej Nagrody Nobla

Dlaczego tylko ten?
Dlaczego właśnie ten kurs języka angielskiego nie tylko mnie zainteresował, ale nawet zachwycił? Bo po raz pierwszy, od kiedy korzystam z kursów (a z moją nauką angielskiego jest jak z rzucaniem palenia przez Marka Twaina. On mawiał: rzucić palenie – nic prostszego, próbowałem setki razy. Tak i ja mogę powiedzieć: nauczyć się angielskiego? Nic prostszego, próbowałam setki razy) – NIE NUDZIŁAM SIĘ! Tekst jest pomyślany znakomicie, bazując wyłącznie na przyjemnych doznaniach. Od pierwszego spotkania z bohaterem wchodzimy w świat słonecznej pogody, przyjemnie urządzonych wnętrz, lekkiego flirtu, zabawnych damsko-męskich relacji (np. kiedy mężczyzna wchodzi do sklepu z zamiarem kupna paru koszul, ale ponieważ czyni to w towarzystwie kobiety, ktora mu się podoba – wychodzi obładowany całą męską garderobą, z butami włącznie). Towarzyszymy bohaterom w eleganckiej restauracji, niemal czujemy smak spożywanych przez nich dań. W przemiłej atmosferze wiszącej w powietrzu tajemnicy, ale i też romansu, zwiedzamy Londyn, pijemy (krzywiąc się) angielskie piwo, pożyczamy samochody, jedziemy na wieś no i wreszcie docieramy do bajkowego zakończenia  całej historii w odcinku, którego jedynym mankamentem jest to, że jest ostatni.

Równie przyjemnie, zabawnie i interesująco są opracowane ćwiczenia (w tym i gramatyczne), podczas których native speaker będzie nam powtarzał niezrozumiałe słowa tylekroć, ilekroć klikniemy. TO MY REGULUJEMY TEMPO I RODZAJ NAUKI i to siedząc wygodnie we własnym domu. A gdy już bardzo bardzo brak nam czasu na intensywne przyłożenie się do edukacji (co pracującym często się zdarza) możemy słuchać wszystkiego (a mamy to jeszcze w oczach po obejrzeniu obrazków w komputerze) z płyt, kręcąc się po domu w szale gotowania czy sprzątania, lub jadąc samochodem.

Efekt: znajoma Holenderka, z którą w czerwcu nie umiałam zamienić jednego zdania, po trzech miesiącach w rozmowie ze mną wykrzyknęła: TO NIEMOŻLIWE! I TO W NASZYM WIEKU!!!

Tak właśnie: Bo kurs angielskiego wg. metody COLINA ROSE pokonuje z łatwością wszelkie bariery: nudy, lenistwa i wieku.

 

 

Prof. Andrzej Blikle, członek Polskiej Akademii Nauk PAN

Kiedyś nauka języka trwała latami, a po świecie snuli się nieszczęśnicy twierdzący, że żadnego języka nauczyć się nie są w stanie. Wtedy „kuło” się słówka, a w najlepszym razie uczyło tekstów na pamięć. Pierwszego języka uczyłem się lat siedem, z dość mizernym skutkiem, drugiego cztery, z podobnym skutkiem, trzeciego już znacznie krócej, a pomogły mi w tym wprowadzane w tamtych czasach laboratoria językowe. Metoda Colina Rose to najnowsza generacja: dziś języka uczymy się szybko i skutecznie.. Wystarczy kilka miesięcy średnio intensywnej pracy. Warto spróbować.

 

 

 

Robert Kozak, były wieloletni szef BBC w Polsce

Dziś nieznajomość angielskiego oznacza często pierwsze miejsce w kolejce do zwolnienia albo przynajmniej niemożność pokonania pewnej bariery awansu. Kto nie zdążył dotąd nauczyć się tego języka, powinien spróbować Metody Colina Rose. To koniec epoki zmagań z językami obcymi.

Metoda przyspieszonej nauki języka opracowana przez Colina Rose to autentyczna nowość i to oparta na bardzo solidnych podstawach naukowych. Colin Rose uczynił z psychologii uczenia się dziedzinę bardzo praktyczną. Jego metoda jest spełnieniem marzeń o tym, aby nauka języka obcego była równie naturalna, jak własnego.

Zaganiany, zapracowany człowiek doceni też elastyczność czasową – okazuje się, że nauka języka nie musi oznaczać paroletniej przerwy w życiu osobistym.