Nasza Firma

OPEN EDUCATION GROUP

Open Education Group specjalizuje się w organizacji szkoleń językowych, realizowanych na zlecenie firm i instytucji a także osób prywatnych.
Prowadzimy stałą współpracę z wieloma firmami w całej Polsce. Z naszych szkoleń skorzystało już ponad 100 firm i przedsiębiorstw oraz kilkadziesiąt instytucji sektora publicznego gdzie przyszło 3 tys. słuchaczy podniosło swoje kompetencje językowe. Swoje umiejętności udoskonaliło 125 dyrektorów i prezesów na indywidualnych konwersacjach dla kadry zarządzającej. Łącznie przeprowadziliśmy u naszych kontrahentów ponad 40 tys. godzin szkoleniowych. Potrzeby naszych kontrahentów ciągle nas rozwijają.

Doświadczenie współpracy z firmami zaowocowało otwarciem profesjonalnego biura tłumaczeń. Rozwinęliśmy również dział zamówień publicznych, który zajmuje się profesjonalną realizacją zleceń dla sektora publicznego w tym również współfinansowanych przez UE. Od 2010 roku Open Education Group jest Akredytowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym ETS Global, posiadającym uprawnienia do przeprowadzania egzaminów TOEIC. To najczęściej zdawane egzaminy (ponad 5 mln egzaminów rocznie) z języka angielskiego w międzynarodowym środowisku pracy. Egzamin TOEIC jest uznawany przez ponad 9000 organizacji na świecie.

W 2010 roku podjęliśmy współpracę z Accelerated Learning Systems Polska, stając się ambasadorem metody Colina Rose w województwie podlaskim.

Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami nauczania języków obcych i chcielibyśmy podzielić się z Państwem tą pasją.