Opinie uczestników

„To zupełnie inny sposób nauki, który bardzo mi odpowiada. Byłam też na spotkaniu z Colinem Rose, który jakiś czas temu przyjechał do Białegostoku. Tylko utwierdził mnie w tym, że to świetna metoda, która w bezstresowy, przyjemny sposób pozwala się nauczyć komunikowania w języku obcym. To przede wszystkim nauka rozumienia i rozmawiania. W naturalny sposób przyswajamy pełne zwroty, dopiero później odkrywamy w tym gramatykę. Teraz nauka staje się relaksem, w trakcie pojawia się muzyka, są gry, zabawy na skojarzenia. Angażujemy wszystkie zmysły. Nauka jakby sama wchodzi do głowy, bez wysiłku. Nawet kiedy skończymy już lekcje, po głowie chodzą różne słówka angielskie.”

Honorata z Białegostoku

 

 

„Nauka angielskiego metodą Colina Rose jest metodą bardzo przyjazną uczącym się. Tak jak każda metoda wymaga jednak nakładu pracy ze strony uczącego się, ale daje dużo satysfakcji, jeżeli podczas spotkań z trenerem możemy wykorzystać tę wiedzę.”

Dorota z Białegostoku

 

 

„Ta metoda nauki języka jest najlepszą, bo najskutecznijeszą metodą, jaką do tej pory uczyłem się. Pomogła mi przełamać się w rozmowie oraz poszerzyć słownictwo.”

Emil z Białegostoku

 

 

„Uczę się dopiero od kilku tygodni, ale jestem bardzo zadowolony. Dużo słyszałem o Colinie Rose w mediach, a do kursu przekonała mnie koleżanka, która uczy tą metodą. Angielskiego uczyłem się wiele lat temu. Przyznam, że niewiele wchodziło mi do głowy. Ta metoda bardzo mi odpowiada. Wystarczy włączyć platformę i przerobić materiał przeznaczony na dany dzień. A pod koniec tygodnia jest spotkanie z lektorem. Można też wziąć ze sobą laptopa i pouczyć się w pociągu albo na wyjeździe służbowym. Jak wiadomo, każdy ma swój indywidualny tryb życia. Jedni lepiej uczą się z rana, inni w nocy. W kursie metodą Colina Rose to od nas zależy, kiedy się uczymy.”

Adam z Białegostoku

 

 

„Kurs jest bardzo fajny, bezstresowy. Atmosfera prawie domowa. Trzeba sporo pracować w domu, żeby trzymać poziom – ale na tym przecież polegają kursy jezykowe. Kurs z wieloma metodami aktywizującymi, co pomaga zapamiętywać słowa. Postawa sympatycznej prowadzącej jest przyjazna, tolerancyjna, choć wymagająca. Jestem zadowolona, że wybrałam kurs tą metodą, ale wiem, że muszę więcej pracować sama.”

Joanna z Białegostoku

 

 

„W swoim życiu rozpoczynałam wiele kursów języka angielskiego i rezygnowałam po miesiącu, z różnych powodów: nudne zajęcia, duże grupy (10-15 osobowe), brak elastyczności ze strony lektora przy dość wysokiej cenie za kurs. Praca na platformie internetowej była niezwykle wciągająca. To czysta przyjemność, która w dodatku przyniosła niesamowite efekty w 6 miesięcy przy niewielkim wysiłku z mojej strony. To świetna sprawa. Nauka z platformą zabiera mi razem około dwóch godzin w tygodniu. Aktywna jest całą dobę, więc mogę zalogować się kiedy tylko chcę i mogę zawsze być blisko mojego 1,5 rocznego dziecka. Jeśli coś się dzieje, mogę po prostu przerwać naukę i za chwilę do niej wrócić. Cotygodniowe spotkania z lektorem były ciekawą przygodą, podczas której w swobodny sposób ćwiczyłyśmy swoje umiejętności językowe. Żadna metoda do tej pory nie przyniosła mi tyle radości, efektów i satysfakcji z nauki co metoda Colina Rose.”

Marina z Białegostoku